Łaźnie

Nasza Oferta

Jako specjaliści w dziedzinie relaksu zajmujemy się również projektowaniem i wykonaniem łaźni parowych wraz z wyposażeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/vital-sauna/page-category.php on line 38

Łaźnia parowa

Wpływa oczyszczająco, nawilżająco i regenerująco na skórę. Bardzo wysoka wilgotność i temperatura w okolicy 45-50 stopni. Łaźnie parowe są odpowiednie dla codziennego użytku - zwłaszcza dla osób, które nie lubią suchego i bardzo gorącego powietrza sauny. Łaźnia parowa pomaga zregenerować się mięśniom oraz odpocząć naszemu umysłowi. Vital Sauna jest producentem łaźni parowych.

Galeria

Łaźnia błotna

Głęboko oczyszcza skórę, jest idealnym wstępem do masażu oraz zabiegów nawadniających. Korzystanie z łaźni błotnej to sposób na przyswojenie przez skórę dobrych dla organizmu mikroelementów, które wspomagają jego funkcjonowanie. Łaźnia błotna oczyszcza skórę, za pomocą działania peelingującego, złuszczającego oraz ściągającego Vital Sauna jest producentem łaźni błotnych.

Galeria

Kontakt

Vital-Sauna Poland

Złota 59, Biurowiec Lumen

00-120 Warszawa


biuro@vitalsauna.eu

telefon: +48 501 652 021

Zostaw nam wiadomość

„Administratorem danych osobowych jest Vital-Sauna Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą ul. Szkolna 37, 74-100 Żabnica, Polska. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Ponadto informujemy, że przetwarzamy Państwa dane w sposób bezpieczny, oraz że przysługuje Państwu możliwość wycofania zgodny na przetwarzanie danych.”